top of page
vitaminc.jfif

Vitamin C Plus NUTRIWAY™

₺ 113,00

AÇIKLAMA

Nutriway™ Vitamin C Plus, normal bağışıklık fonksiyonlarını desteklemek üzere gün boyu yavaş ve düzenli C vitamini salımı sağlayan yüksek seviyede etkili bir takviye edici gıda ürünüdür. .


 

Bu ürünü neden seveceksiniz?

Formda ve sağlıklı kalmak çoğumuzun önceliği olmakla beraber, bağışıklık sistemini sağlıklı tutmak zor olabilmektedir. Çevre kirliliği, mikroplar ve hastalıklar bağışıklığımızı zayıflatır. Hatta stres, yorgunluk ve dengesiz beslenme de bağışıklık üzerinde pay sahibidir.

Peki çözüm nedir? Bağışıklık sisteminizi Nutriway™ Vitamin C Plus takviye edici gıda ürünü ile pratik ve kolay bir şekilde destekleyebilirsiniz.  C vitamini bağışıklık sistemini destekleyen temel bir besin ögesidir. C vitamini bağışıklık sisteminize çok değerli bir destek sağlamanın yanı sıra, sağlıklı cilt için vücudun normal kolajen üretimini korumasına ve antioksidan özellikleri sayesinde hücrelerin oksidatif stresten korunmasına yardımcı olur.

Kendi NUTRIWAY çiftliğimizde yetişen doğal aserola kirazı  ve askorbik asit olmak üzere iki C vitamini kaynağından elde edilen her bir pratik günlük tablet, lifli bir bileşenle karıştırılarak 240 mg C vitamini sağlar. Bu karışım emilimi yavaşlatarak vücuda sekiz saat süresince salım yapılmasını mümkün kılar. Yavaş salım özellikli tek bir 240 mg’lık tablet, anlık salım sağlayan tabletlerin 600 mg’ına kıyasla gün boyunca toplamda daha fazla kullanılabilir C vitamini sağlar.

 

Faydalı ipuçları

Nutriway™ Vitamin C Plus, normal bağışıklık fonksiyonlarını ve sağlıklı cildi desteklemeye yardımcı limon, mandalina, portakal ve greyfurt gibi meyvelerden elde edilen narenciye bioflavonoid özleri içeren bir takviye edici gıda ürünüdür.

  •  Yavaş salımlı formülü sayesinde fazla miktardaki dozlar ve anında salımlı tabletlerle ilişkilendirildiği şekilde besin ögelerinin boşa gitmesine izin vermeksizin, yavaş ve düzenli salım ile emilimi en yüksek seviyeye çıkarır.

  •  Takviye edici gıda ürünümüz aserola kirazından elde edilen C vitamini içerir. Bu zengin kaynak sadece sürdürülebilir tarım yöntemlerinin kullanıldığı, kendi Nutriway çiftliklerimizde yetiştirilir.

  • Takviye edici gıda ürünümüz yapay renklendirici, tatlandırıcı veya katkı maddesi içermez.

bottom of page