top of page
vitaminb.jfif

Vitamin B Plus NUTRIWAY™

₺ 118,00

AÇIKLAMA

Nutriway™ Vitamin B Plus yorgunluğun azaltılmasına, normal enerji verme metabolizmasının desteklenmesine yardımcı olmak ve bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkıda bulunmak üzere tüm temel sekiz B vitamininin optimum salınımını sağlayan çift etkili teknolojiden faydalanır.


Bu ürünü neden seveceksiniz?

Hayatlarımız giderek yoğunlaştıkça enerjimizin tükenmesi söz konusu bile olmamalıdır. Enerjimizin düştüğünü hissettiğimizde destek almak için pek çoğumuz kafeine veya atıştırmalıklara başvururuz fakat bunlar sürdürülebilir alışkanlıklar değildir ve yorgunlukla mücadelede fayda sağlamazlar.

Nutriway™ Vitamin B Plus ile kolaylıkla enerjik kalabilirsiniz. B vitaminleri normal enerji verme metabolizmasını destekler, yorgunluğun ve bitkinliğin azaltılmasına yardımcı olur. Nutriway™ Vitamin B Plus güne canlanmış olarak başlamanız ve sekiz saat süreyle enerji seviyelerinizi korumanız için anında B vitaminleri desteği sağlar. Ayrıca B12 ve B6 vitaminlerinin de bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkı sağladığı ve hayatınızı dolu dolu yaşamanız için ihtiyaç duyduğunuz günlük desteği almanıza yardımcı olduğu bilinmektedir.

Tüm temel sekiz B vitamininden %100 BRD (Beslenme Referans Değeri) tek bir tabletle sağlanır ve çift etkili teknoloji sayesinde besin ögeleri ideal zamanda optimum emilim için salınır. Tek tablet ile gün boyu enerji desteği.


Faydalı ipuçları

  • Nutriway™ Vitamin B Plus tek tablet ile tüm sekiz temel B vitamininden %100 BRD (Beslenme Referans Değeri) sağlar.

  • Optimum emilim: Çift etkili teknoloji tüm B vitaminlerinin vücuda ideal zamanda salınmasını mümkün kılar.

  • Nutriway™ Vitamin B Plus gününüze canlı başlamanız ve tam sekiz saat enerjik kalmanız için anında B vitaminleri desteği sağlar.

  • B1 Tiamin, B2 Riboflavin, B3 Niasin, B5 Pantotenik Asit, B6 Piridoksin, B7 Biotin ve B12 Kobalamin sağlayarak normal enerji verme metabolizmasını destekler.

  • B12 ve B6 vitaminleriyle bağışıklık sisteminin normal işleyişine katkıda bulunur.

  • Sinir sisteminin ve psikolojik fonksiyonların normal işleyişine

  • B vitaminleri, Biotin, Folat, Niasin, Tiamin, Vitamin B12, Vitamin B6 ile katkı sağlar.

  • B2 Riboflavin, B3 Niasin, B5 Pantotenik Asit, B6 Piridoksin, B9 Folik Asit ve B12 Kobalamin sağlayarak yorgunluğun ve bitkinliğin azaltılmasına yardımcı olur.

  • Nutricert™ sertifikalı bir su ürünleri çiftliğinde yetiştirilen doğal Spirulina içerir.

  • Şekli sayesinde kolaylıkla yutulabilen ürün, tek bir tablet ile gün boyu destek sağlayacak şekilde elverişlidir.


Önde gelen uluslararası vitamin markaları içerisinde, Nutriway çift etkili teknoloji ile birlikte B-complex vitamin takviyesi sağlayan ilk markadır.*

* Kaynak: Euromonitor International Limited; Euromonitor araştırma ve metodolojisi baz alınarak Mayıs 2016 tarihinde ve Ekim – Kasım 2016 tarihleri arasında Euromonitor tarafından Amway Corporation için gercekleştirilen araştırmadan alınmıştır. Euromonitor en büyük 10 uluslararası vitamin ve takviye edici gıda markasını 2015 satışları ve perakende satış fiyatları itibariyle araştırmıştır.

₺ 52,30 

bottom of page