top of page
omega3.jfif

Omega 3 Complex NUTRIWAY™

₺ 239,00

AÇIKLAMA

Nutriway™ Omega 3 Complex, kalbin normal fonksiyonlarına katkıda bulunan yüksek kaliteli omega-3 yağ asitleri karışımını içeren bir takviye edici gıda ürünüdür.
 

Bu ürünü neden seveceksiniz?

Omega-3 yağ asitleri bisikletin yağlanan zinciri gibi çalışarak normal kalp fonksiyonlarını destekler. Bununla birlikte, ‘esansiyel’ yağ asitleri olarak bilinmelerinin nedeni vücudumuzun bunları doğal olarak üretememesidir; mutlaka beslenme yoluyla almamız gereken maddelerdir. Haftada bir-iki porsiyon balık içeren dengeli bir beslenme ideal olmakla birlikte, her zaman mümkün olmayabilmektedir.

Kendi kendimize sentezleyemediğimiz omega-3 esansiyel yağ asitleri kalbin normal fonksiyonları için büyük önem taşımanın yanı sıra, tepeden tırnağa genel sağlığın sürdürülmesine de yardımcı olur. Nutriway™ Omega 3 Complex, EPA (Eikosapentaenoik asit) ve DHA (Dokosaheksaenoik asit) omega-3 yağ asitlerini içeren bir takviye edici gıda ürünüdür. İkisi birlikte beslenmenizde eksik kalmış olabilecek yağ asitlerinin sağlanmasına yardımcı olur.


Faydalı ipuçları

  • Nutriway™ Omega 3 Complex, güvenilir Nutricert™ sertifikalı tedarikçilerimizin omega-3 yağları karışımını içerir. Norveç’in saf sularından somon, Atlantik ve Pasifik Okyanuslarından ançuez, uskumru ve sardalya içerir.

  • Ançuez, uskumru ve sardalya besin zincirinde daha aşağılarda olduğundan omega-3 yağ asitleri konsantrasyonu daha yüksektir.

  • Bir kapsül yaklaşık 28 g somon, ton veya sardalya balığının sağladığı miktarda omega-3 yağ asitleri içerir.

  • EPA (Eikosapentaenoik asit) and DHA (Dokosaheksaenoik asit) içeren Omega-3 Complex, kalp fonksiyonlarının desteklenmesine yardımcı olur*.

  • Omega’lar E vitamini ile birleştirilerek, yüksek kalitenin sağlanması için hasattan sonraki 72 saat içinde kapsüle dönüştürülür.

  • Her parti balık kalite ve saflık itibarıyla test edilir.

  • Yapay renklendirici, tatlandırıcı veya katkı maddesi içermez.


* Yararlı etki, günlük 250mg EPA ve DHA alımıyla elde edilir.

Kullanım şekli:

Günde bir kapsül yemekle birlikte alınmalıdır.

bottom of page