top of page
kids.jpg

Kids Omega -3 NUTRIWAY™

₺ 193,00

AÇIKLAMA

NUTRIWAY™ Kids Omega-3 yumuşak çiğneme tabletleri yüksek kaliteli bileşenler ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş balık yağı kombinasyonu içerir.Lezzetli ve eğlenceli bir şekilde sunulan omega-3 esansiyel yağ asitleri ve kemik gücü desteği. *

* Çocuklarda D vitamini normal büyüme ve kemiklerin gelişimine yardımcı olmak için gereklidir.
 

Size Faydası Nedir

  • DHA gibi omega-3 yağ asitleri çocuklar için sağlıklı beslenmenin vazgeçilmez bir parçası olmalıdır, zira bu faydalı yağlar vücut tarafından yeterli seviyede üretilememektedir.

  • Karışık meyve aromalı lezzetli yumuşak çiğneme tabletleri çocuklar tarafından zevkle tüketilir.

  • D vitamininormal büyüme ve kemiklerin gelişimine yardımcı olmak için gereklidir.

  • Çocuklar için kemiklerin güçlendirilmesine destek olan lezzetli omega-3 balık yağı takviye edici gıda ürünü.

Çeşitli, dengeli beslenme ve sağlıklı yaşam tarzı genel olarak önemlidir. 

 

Neden Hoşunuza Gidebilir

DHA gibi omega-3 yağ asitleriçocuklar için sağlıklı beslenmenin vazgeçilmez bir parçası olmalıdır. Ne yazık ki bu faydalı yağlar vücut tarafından yeterli seviyede üretilememektedir. Gerek balıklar, gerekse deniz ürünleri omega-3 yağ asitlerini sağlayan iyi kaynaklar olmakla birlikte, çocukların çoğu bu gıdaları pek sevmez. Bu nedenle de ebeveynler lezzetli alternatifler bulmaya çalışırlar. NUTRIWAY Kids Omega-3 yumuşak çiğneme tabletleri, çocuklarda kemiklerin gelişimini D vitamini ile lezzetli bir şekilde destekleyen Omega-3 balık yağı takviye edici gıda ürünüdür. Yüksekkaliteli bileşenler ve sürdürülebilir kaynaklardan elde edilmiş balık yağı içerir.

Tatlandırıcılar ve koruyucu maddeler içermez. Sadece doğal kaynaklardan elde edilmiş renklendirici içerir. Doğal aroma içerir.

 

Bilmeniz gerekenler

NUTRIWAY Kids Omega-3 yumuşak çiğneme tabletleri pek çok fayda sağlar:

  • Lezzetli karışık meyve tadı (balığın tadını ve sonradan ağızda bıraktığı tadı mükemmel şekilde maskeler). Ambalajlama teknolojisi tam oksijen ve nem bariyeri sağlar, böylece ürünün lezzeti korunur.

  • Özel formülü omega-3 yağ asitlerini emülsiyona dönüştürerek, mide sıvısına yayılmasını sağlar.

  • Jel dokusu sayesinde çiğnemesi çok kolaydır.

  • Çiğnerken su içmeyi gerektirmez.

Norveçli üretici Vitux AS tarafından üretilen yumuşak çiğneme tabletleri,   sürdürülebilir balık yağı içerir ve “Friends of the Sea“ projesi tarafından sertifikalanmıştır. Bu proje, sürdürülebilir ürün ve hizmetleri belgelendirererek okyanusları korur. https://friendofthesea.org/

bottom of page