top of page
glukosamin.jfif

Glucosamine with Boswellia NUTRIWAY™

₺ 169,00

AÇIKLAMA

NUTRIWAY™ Glucosamine with Boswellia eklem sağlığı ve esnekliğinin korunmasına yardımcı olan bir takviye edici gıda ürünüdür.
 

Bu ürünü neden seveceksiniz?

Hepimiz aktif olmayı seviyoruz fakat bunun vücudumuza zarar verebildiğinin de farkındayız. Yaptığımız her hareket kıkırdaklarımızı ve kemiklerimizi zorlar. Özellikle de işiniz fiziksel olarak zorlayıcı ise veya çok spor yapıyorsanız, kas ve iskelet sisteminiz bundan fazlasıyla etkilenebilir. Buna ek olarak yaşlanma ve fazla kilo da eklem sağlığınızı olumsuz etkileyebilmekte ve hareket kapasitenizi azaltabilmektedir.

Hafif tempolu, düzenli egzersiz ve rengarenk, dengeli bir beslenme büyük önem taşır. Bununla birlikte, kıkırdağın bir bileşeni olan glukozamin ve yüzyıllardır Ayurveda’da kullanılan, eklem sağlığı ve esnekliğini desteklediği bilinen geleneksel Hint bitkisi akgünlük içeren, hedef odaklı takviye edici gıda ürünleriyle eklemlerinizi destekleyebilirsiniz.

NUTRIWAY™ Glucosamine with Boswellia, karidesten elde edilen glukozamin hidroklorür ve akgünlük içeren bir takviye edici gıda ürünüdür. Ayrıca, bu ürünün pratik, kullanımı kolay kapsülleri NUTRIWAYTM Aserola Kirazı özü ile greyfurt, mandalina ve limon özleri içerir.


Faydalı ipuçları

  • Kıkırdağın bir bileşeni olan Glukozamin vücutta doğal olarak bulunur.

  • Glukozamin kabuklu deniz hayvanlarından ve bu ürün itibariyla da karidesten elde edilen doğal bir maddedir.

  • Takviye edici gıda ürünümüz aynı zamanda eklem sağlığı ve esnekliğini destekleyen akgünlük (boswellia serrata) özü içerir.

  • Ayrıca, bağışıklık sisteminin normal işlevini desteklemek üzere NUTRIWAYTM Aserola Kirazı özü ile greyfurt, mandalina ve limondan elde edilen narenciye özleri içerir.

  • Yapay tatlandırıcı, renklendirici, aroma verici ve koruyucu maddeler içermez.


Kullanım şekli:

  • Yetişkinler için günde 3 defa bol su ile 2’şer kapsül (6 kapsül) alınması önerilir.

  • Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

bottom of page