top of page
daily.jfif

Daily NUTRIWAY™

₺ 175,00

AÇIKLAMA

Nutriway™ Daily sağlıklı yaşam tarzınızı ve günlük beslenme ihtiyaçlarınızı desteklemenin pratik ve etkili bir yoludur. Bağışıklık sisteminiz de dahil olmak üzere vücudunuzun pek çok işlevini C, B12, B6 vitaminleri, folat, bakır, demir ve çinko gibi besin ögeleriyle destekler.


Bu ürünü neden seveceksiniz?

Yaşamın yoğun koşuşturmasında vücudunuza gereken desteği sunduğunuzdan emin olmak istediğinizi biliyoruz  Vitamin ve mineraller bisikletin tekerlekleri gibi her şeyin hareket halinde olmasını sağlar ve sağlığınızı bütün olarak destekler. Neyse ki besin ögesi ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere temel  vitamin ve mineral desteğini kolay ve pratik bir biçimde sağlayabiliyoruz.

Nutriway Daily™ beslenmenizi ve sağlıklı yaşam tarzınızı geniş çeşitlilikte temel vitamin ve minerallerle destekler. Bağışıklık sisteminizi desteklemek, çevresel etkilerin ve yaşam tarzlarımızın neden olduğu oksidatif strese karşı hücre koruması sağlamak üzere C, E ve B2 vitaminleri gibi beslenmenizde eksik olabilecek faydalı besin ögelerini bitkisel kaynaklı konsantre özlerle günde sadece bir tablette vücudunuza sunar.  


Faydalı ipuçları

  • Nutriway Daily™ temel vitamin ve mineraller ile bitkisel özler içerir.

  • Bağışıklık sisteminizi C, B12, B6 vitaminleri, folat, bakır, demir ve çinko ile destekler.

  • C, E ve B12 vitaminleri, çinko ve manganez ile hücreleri oksidatif stresten korur.

  • B12 vitamini ve iyot ile sağlıklı cildin sürdürülmesine yardımcı olur.

  • Bu takviye edici gıda ürünü yapay renklendirici, tatlandırıcı veya katkı maddesi içermez.

bottom of page