top of page
locbulasık.jpg

Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjanı AMWAY HOME™ DISH DROPS™

₺ 59,00 

AÇIKLAMA

Dish Drops™ Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjanı kir ve yağ birikintilerine kolayca nüfuz ederek bulaşıklarınızı ışıl ışıl yapar.


Bu ürünü neden seveceksiniz?
Bulaşık yıkamak zor olmak zorunda değil. Ferahlatıcı ve canlandırıcı narenciye kokusu sayesinde Dish Drops Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjanı  ile bulaşıkları yıkamak bir zevktir. Bu nazik konsantre deterjan yağları ve sertleşmiş kalıntıları söker atar, tabakları, bardakları, çatal bıçakları, tencere ve tavaları pırıl pırıl temizler. Aloe vera, alfa hidroksi asit (AHA) ve bir Japon bitkisi olan Shido doğal özlerini içeren bu günlük temel ürün cildinizi tahriş etmeden, ellerinizi kurutmadan kolay temizlik sağlar.

Amway’in çok güvenilen ünlü temizlik ürünlerinden beklendiği üzere, Dish Drops Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjanı doğal kaynaklardan elde edilmiş dört bileşen içerir ve kristal, seramik ve porselen gibi en değerli olanlar da dahil olmak üzere tüm mutfak eşyalarınızın temizliği için güvenlidir.


Faydalı ipuçları

  • Çok amaçlı, yüksek seviyede etkili formülü cam eşyalarda, tencere tavalarda, çatal bıçaklarda ve hatta en ince porselen, kristal ve gümüşlerinizde kullanım için güvenlidir.

  • Baharatlı, balıklı ve diğer yoğun kokulu gıdaların kokularını azaltır.

  • Uzun süre kalıcı, etkili bir köpük oluşturur.

  • Kullandıktan sonra ellerinizi yıkayınız.


Kullanım şekli:

Eviyeyi/bulaşık kabını 5 litre suyla doldurup, içine 3ml Dish Drops Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjanı ekleyiniz. Tencere tavalarınızı, tabak takımlarınızı, çatal bıçaklarınızı yıkayıp durulayınız.

Amway Pompalı Şişede 3 ölçek suya 1 ölçek Dish Drops Konsantre Sıvı Bulaşık Deterjanı ekleyiniz. Karıştırmak için çalkalayıp, hedeflediğiniz daha küçük alanlarda süngerle kullanınız.
 

  • Tencere, tava ve fırın kaplarında biriken yağları gevşetmek için ıslatma ürünü olarak kullanabilirsiniz.

bottom of page